O nás

 

Terka a Terka…jsme kamarádky, které baví život, takže si ho řádně užívají..

vegetfestZemedaroriz

Milujeme zvířata, na našich talířích je nenajdete..

S radostí objevujeme nové chutě a zároveň jsme si vědomé, co našemu tělu škodí a naopak, co mu dělá dobře.. Většina jídel, které vykouzlíme, je pak bez živočišných bílkovin, bez lepku, cukru a takovýh těch jedů, které okyselují a zbytečně zatěžují organismus..

Vaření nás naplňuje a baví natolik, že po několika zkušenostech se chceme podělit o náš um i s Vámi..a to buď formou prodeje našich dobrot, či uspořádáním kurzu vaření, nebo zajištěním cateringu, občerstvení atd..

Stále doplňujeme své znalosti o výživě a proto je jasné, že nyní je čas i na RAW kuchyň..

Živá strava dodává nejvíce energie a živin do těla, čistí ho a udržuje fit..Je to takový lék, v dnešní době potřebný, troufám si říct, pro každé tělo..Tak budeme rády inspirací pro zařazení co nejvíce živých potravin do Vašeho jídelníčku..

Máme rády změny a nebojíme se vlka nic:)..tím pádem se s radostí vrháme do nových projektů, ale zároveň vypilováváme již ty stvořené..

Těšíme se z každého nového dne a na setkávání a sdílení třeba právě s Vámi..

 

Hippokratés: „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>